Jesteś tutaj: Oferowane usługi / Muzeum Torfowisk

Muzeum Torfowisk

Usługa Info - Tour jest często łączona z wizytą w nowo otwartym Centrum Promocji i Ochrony Torfowisk. Jest to nowoczesne muzeum z ekspozycją multimedialną ukierunkowaną na unikatowe w skali Europy Torfowiska Orawsko – Nowotarskie. Projekt w ramach którego powstało to niezwykłe miejsce został nagrodzony prestiżową nagrodą RegioStars Awards 2018 zajmując 9te miejsce w skali Europy jako najlepszy projekt nastawiony na dziedzictwo przyrodnicze. Jeśli już dotarłeś do Chochołowa nie możesz pominąć tej atrakcji. 

Muzeum Torfowisk pozwoli Wam zapoznać się z niezwykłymi i unikatowymi miejscami oddalonymi zaledwie kilka kilometrów od siedziby budynku. Wiedza jaką tam zdobędziecie czy to dzięki wysłuchanym opowieściom "Babki zielarki" czy też doświadczeniom lub różnym projekcjom zainspiruje was do odkrycia tego wszystkiego w plenerze a my was tam zabierzemy. Centrum Promocji i Ochrony Torfowisk to też idealne miejsce dla każdego dziecka - zainspiruje i rozbudzi ciekawość odkrywania niezwykłego świata natury. 

Dla Państwa możemy zerezerwować termin, zakupić bilety i połączyć atrakcje aby zagospodarować Wam cały dzień.

Cena do indywidualnego ustalenie w zależności od liczby uczestników ich wieku i dodatkowych atrakcji jakie Państwo wybiorą z przedstawionej oferty.